Facebook Instagram
EXTRA5 EXTRA5

Playgro

Společnost Playgro pochází z Austrálie, konkrétně byla založena roku 1992 v Melbourne, původně jako rodinný podnik. Postupem času se vyzdvihla na první příčky v oblasti hraček pro děti a všeho okolo dětských her. Nyní se produkty Playgro prodávají ve více než 57 zemí po celé Evropě, Severní Americe, středním východě a Asii. Česká republika není výjimkou. Od roku 2012 ČR a SR distribuují produkty této značky. Společnost Playgro se aktivně účastní mezinárodních obchodních akcí a podporují herny pro děti.
 

Playgro jako rozvoj dětské fantazie

 

V prvních letech života, malé děti vše zkoumají, osahávají a také žužlají, čímž se začínají učit o nových věcech a rozvíjejí tak svoji fantazii. Společnost Playgro se na toto období velmi zaměřuje a vytváří tak inovativní hračky, které upoutají hlavně dětské smysli a rozvíjejí jejich představivost. Hračky Playgro poskytují kojencům mnoho možností v jejich vývoji, učení, ale hlavně v objevování. Děti v nízkém věku potřebují objevovat nové věci, proto jsou tu hračky Playgro, díky kterým se zabaví na dlouhé hodiny.

Co Vám Playgro může zaručit?

Kvalitu a hlavně odolné a jemné materiály, ze kterých jsou hračky Playgro vyrobeny. Mají nádherné vzory a děti tak upoutají. Napomáhají dítěti k řadě dovedností, které zahrnují jemnou motoriku kognitivní dovednosti a stimulují je k myšlení, k pohybu, také stimulují jejich zrak a sluch. V naší nabídce naleznete jak hračky plyšové, tak i závěsné, hudební, také chrastítka a kousátka, které miminkům napomáhají k prořezávání prvních zoubků. Dále hrací podložky nebo hračky do koupele.

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací