Facebook Instagram
EXTRA EXTRA

Casualplay

CASUALPLAY je španělská značka vyrábějící kočárky a dětské zboží, která je na trhu již více jak 40 let. Jejím posláním je vysoká bezpečnost a kvalita výrobků, zaručená používáním nejmodernějších technologií, neustálou inovací a zlepšováním produktů tak, aby co nejvíce snížila rizika spojená s nepředvídatelnými událostmi nebo dokonce úrazem. Na toto vše se značka CASUALPLAY zaměřuje ze všeho nejvíce, za což také obdržela certifikát standardů kvality ISO 9001:2008.

Jedinečný design a styl Casualplay

Pokud hledáte kočárek, který bude mít i zároveň jedinečný design a styl, patří značka CASUALPLAY mezi přední výrobce, kteří si na designu opravdu potrpí a řídí se každoročními trendy. Můžete si tak vybrat nejmodernější barevný design a zajímavé prvky, které mnoho výrobců při tvorbě dětského zboží opomíjí.

Tato značka se specializuje především na kočárky a autosedačky, a proto nabízíme široký sortiment z těchto kategorií. Naleznete zde ale samozřejmě i doplňky k těmto výrobkům, jako jsou například CASUALPLAY podložky do autosedaček, fusaky nebo tašky ke kočárkům.

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací